Kontakt

PROMOS to rodzinna firma, która działa na rynku nieprzerwanie już od przeszło 20 lat. Nasz sklep z materiałami budowlanymi stacjonarnie zlokalizowany jest w Kokotowie, niedaleko Wieliczki oraz w bezpośrednim sąsiedztwie Krakowa. Hurtownia jest otwarta dla wszystkich Klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 7 – 17 oraz w soboty, pomiędzy 7. a 13. W godzinach jej funkcjonowania mogą Państwo także skontaktować się z naszymi pracownikami, chętnie pomożemy w razie pytań dotyczących dostępności asortymentu czy wystąpienia problemu z zamówieniem. Kontakt możliwy jest także za pośrednictwem poniższego formularza kontaktowego, wystarczy uzupełnić wszystkie pola, podając adres e-mail i domyślnie telefon, a także wpisując treść wiadomość. Zawsze staramy się odpowiadać najszybciej jak to tylko możliwe.

Od początku działalności stawiamy na proklienckie podejście i rodzinną atmosferę, dzięki czemu każdy, kto szuka składu z tanimi materiałami budowlanymi, poczuje się u nas jak w domu! Dla wszystkich niezmotoryzowanych oferujemy możliwość dostawy zakupów pod wskazany adres. Zamówienia złożone za pośrednictwem niniejszego sklepu internetowego dowozimy na terenie powiatu krakowskiego, a także, w razie potrzeby, całej Polski. Cena usługi jest indywidualna i zależna od lokalizacji. Tanie materiały budowlane to nasza specjalność!

Dojechać można do nas z Wieliczki i Krakowa (Podgórza) komunikacją autobusową. Aktualny rozkład znajdziecie Państwo na stronie MPK Kraków.


Telefon: 12-251-18-30

Dział sprzedaż: kontakt@promos-grupati.pl

Administracja: alicjamardaus@promos-grupati.pl

Zaopatrzenie: dzmardaus@promos-grupati.pl

Kierownik: aszpak@grupati.pl