O Nas

Jesteśmy firmą rodzinną spod Krakowa, która jest obecna na rynku budowlanym od 20 lat. Początki naszej działalności sięgają 1997 roku, kiedy to Włodzimierz Mardaus rozpoczął swoją działalność gospodarczą prowadzoną pod nazwą M-BUD. Działalność ta w pierwszych latach polegała głównie na wznoszeniu budynków jednorodzinnych. Konsekwentne dążenie do obranego celu oraz upór i determinacja w działaniu doprowadziła do znacznego rozwoju, w szczególności w obszarze budownictwa. Dziś budujemy dla Państwa zarówno domy jednorodzinne, jak i wielokondygnacyjną zabudowę wielorodzinną stanowiącą, a także całe osiedla. Misja, która nam przyświeca, oparta jest o dostarczenie Klientom usług najwyższej jakości. Przez lata staraliśmy się tworzyć Wasze otoczenie tak, by jego wyróżnikiem była jakość oraz staranne wykonanie, które da naszym Klientom radość codziennego życia w wybudowanych przez nas domach. Stworzenie domu dla rodziny stało się naszym prywatnym oraz zawodowym celem. Dziś nadszedł czas, by zdobywane przez 20 lat doświadczenie zaprocentowało dla Państwa na szerszą skalę.

MISJA

Misją składu budowlanego prowadzonego pod marką PROMOS, nie jest jedynie dostarczenie Państwu materiałów budowlanych, ale przede wszystkim selekcja produktowa. To właśnie dzięki naszej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu wiemy jakie towary, o jakiej jakości chcielibyśmy Państwu dostarczyć. Każda przepracowana przez nas godzina dała nam wiedzę oraz doświadczenie, którym chcemy się z Państwem podzielić, będąc dla Państwa nie tylko miejscem dokonania zakupu, ale również miejscem, gdzie będą Państwo mogli uzyskać profesjonalne doradztwo, które posłuży do stworzenia wymarzonego domu.

Nasz skład budowlany zlokalizowany jest stacjonarnie w Kokotowie, w bliskim sąsiedztwie atrakcyjnej pod względem turystycznym Wieliczki, a także takich dzielnic Krakowa, jak Kazimierz, Bieżanów-Prokocim i Podgórze. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie zakupami online wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom Klientów, uruchamiając niniejszy sklep internetowy. Dzięki temu mogą Państwo zakupić u nas materiały budowlane również bez wychodzenia z domu. Wyrażamy głęboką nadzieję, że obrany przez nas cel przyświecający nam przez lata od dziś stanie się również Państwa celem i w ten sposób razem zbudujemy nasze najbliższe otoczenie. PROMOS to więc nie tylko skład budowlany, w którym mogą Państwo kupić materiał budowlane, to przede wszystkim profesjonalne doradztwo, wyjście naprzeciw Państwa oczekiwaniom, to miejsce, które stworzyliśmy dla Państwa, to również miejsce, w którym nasza rodzinna energia pomoże Państwu zbudować wymarzony DOM. Zapraszamy do składania zamówień!